AcasăHunedoaraASOCIATIA HANDICAPATILOR NEUROMOTORI

Profil de firmă

ASOCIATIA HANDICAPATILOR NEUROMOTORI

CUI 4521591 · Deva, Hunedoara · din 2023

📍 Independenței 4, Deva

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.269

ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.379 DEVA

ASOCIAȚIA ,, PRIMII PAȘI MATEI"

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA HANDICAPATILOR...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA HANDICAPATILOR NEUROMOTORI
Sediu: Independenței 4, Deva, Hunedoara
CUI: 4521591

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA HANDICAPATILOR NEUROMOTORI
Unde este sediul ASOCIATIA HANDICAPATILOR NEUROMOTORI?

Sediul social al ASOCIATIA HANDICAPATILOR NEUROMOTORI este în Independenței 4, Deva, Hunedoara.

Care este CUI-ul ASOCIATIA HANDICAPATILOR NEUROMOTORI?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA HANDICAPATILOR NEUROMOTORI este 4521591.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA HANDICAPATILOR NEUROMOTORI

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii