AcasăClujCAEN 4634UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L.

Profil de firmă

UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L.

CUI 45334388 · SRL · Reg. Com. J2021006015124 · Cluj-Napoca, Cluj · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2021006015124

📍 Str René Jeannel 8, Cluj-Napoca

CAEN 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu ridicata al băuturilor din Cluj

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
1.507.333 lei
▼ 12,8% vs anul precedent
Rezultat net
784.284 lei
▲ 190,0% vs anul precedent
Marjă netă
52,0%
Angajați
2
▲ 100,0% vs anul precedent
A90/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Fără bilanț depus după 2023 — informație limitată.

✓ Profit net în 2023.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2023, UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 1.507.333 lei, în scădere (-12,8%) față de 2022.

Profitul net a fost de 784.284 lei, adică o marjă netă de 52,0% — peste mediana industriei (2,6%).

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 753.666 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4634, 629 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,01%.

Cifra de afaceri (lei)50k20211,7 mil20221,5 mil2023
Rezultat net (lei)49k2021270k2022784k2023
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2023 prescurtat 1.507.333 lei 784.284 lei 52,0% 2 1.502.292 lei 433.024 lei 1.071.985 lei
2022 prescurtat 1.728.739 lei 270.434 lei 15,6% 1 906.176 lei 568.925 lei 287.701 lei
2021 prescurtat 50.000 lei 48.646 lei 97,3% 1 138.796 lei 89.950 lei 48.846 lei
Industria: CAEN 4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor · 2023
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri93.801 lei599.785 lei 6.558.842 lei1.507.333 lei
Marjă netămediana industriei: 2,6% 52,0%

629 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 STOCKDAY SRL București S1 786.725.017 lei ⚔️ duel #2 VALVIS HOLDING DISTRIBUTION SA Suceava 665.227.561 lei ⚔️ duel #3 ALEXANDRION TRADING S.R.L. Prahova 528.875.032 lei ⚔️ duel #4 PERNOD RICARD ROMANIA SRL București S3 484.312.332 lei ⚔️ duel #5 B.D.G. IMPORT SRL București S1 390.403.706 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

ENEX SRL

BUFAB ROMANIA SRL

ENERGO ESCO S.R.L.

VOS LOGISTICS ROMANIA SRL

IMOBILIS INVEST SRL

VOS LOGISTICS CARGO S.A.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești UNITY INTERNATIONAL...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str René Jeannel 8, Cluj-Napoca, Cluj
Nr. Reg. Com.: J2021006015124
CUI: 45334388

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT...
Ce cifră de afaceri are UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L.?

În 2023, UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.507.333 lei.

Ce profit a avut UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L.?

În 2023, UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L. a raportat un profit net de 784.284 lei.

Câți angajați are UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L.?

UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2023.

Unde este sediul UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L.?

Sediul social al UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L. este în Str René Jeannel 8, Cluj-Napoca, Cluj.

Care este CUI-ul UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L. este 45334388, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2021006015124.

Este UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru UNITY INTERNATIONAL INVESTMENT GROUP S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii