AcasăFOTBAL CLUB NATIONAL SA

Profil de firmă

FOTBAL CLUB NATIONAL SA

CUI 4546847 · SA · Reg. Com. J40/20328/1993 · din 1993

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/20328/1993

📍 Str. DR. LISTER 37, Bucureşti Sectorul 5

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești FOTBAL CLUB NATIONAL SA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

FOTBAL CLUB NATIONAL SA
Formă juridică: SA
Sediu: Str. DR. LISTER 37, Bucureşti Sectorul 5
Nr. Reg. Com.: J40/20328/1993
CUI: 4546847

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre FOTBAL CLUB NATIONAL SA
Unde este sediul FOTBAL CLUB NATIONAL SA?

Sediul social al FOTBAL CLUB NATIONAL SA este în Str. DR. LISTER 37, Bucureşti Sectorul 5.

Care este CUI-ul FOTBAL CLUB NATIONAL SA?

CUI-ul (codul fiscal) al FOTBAL CLUB NATIONAL SA este 4546847, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/20328/1993.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru FOTBAL CLUB NATIONAL SA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii