AcasăDâmbovițaCAEN 6622LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.

Profil de firmă

LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.

CUI 45758693 · SRL · Reg. Com. J15/364/2022 · Pucioasa, Dâmbovița · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J15/364/2022

📍 Str. SG. EROU NICOLAE MARIUS, Pucioasa

CAEN 6622 Activități ale agenților și brokerilor de asigurări

🏆 Vezi topul firmelor de activități ale agenților și... din Dâmbovița

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
55.094 lei
▼ 19,9% vs anul precedent
Rezultat net
36.254 lei
▼ 4,2% vs anul precedent
Marjă netă
65,8%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 55.094 lei, în scădere (-19,9%) față de 2024.

Profitul net a fost de 36.254 lei, adică o marjă netă de 65,8% — peste mediana industriei (32,7%).

Cifra de afaceri (lei)22k202261k202369k202455k2025
Rezultat net (lei)14k202234k202338k202436k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 55.094 lei 36.254 lei 65,8% 52.631 lei 16.077 lei 36.554 lei
2024 prescurtat 68.822 lei 37.832 lei 55,0% 56.459 lei 18.327 lei 38.132 lei
2023 prescurtat 60.751 lei 33.988 lei 55,9% 25.989 lei -8.299 lei 34.288 lei
2022 prescurtat 22.090 lei 13.718 lei 62,1% 14.187 lei 269 lei 13.918 lei
Industria: CAEN 6622 — Activități ale agenților și brokerilor de asigurări · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri45.445 lei113.370 lei 234.206 lei55.094 lei
Marjă netămediana industriei: 32,7% 65,8%

4.327 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 BADSI AUTOMOTIVE S.R.L. București S2 25.135.615 lei ⚔️ duel #2 UNITED RE S.R.L. București S1 14.776.997 lei ⚔️ duel #3 TITAN GOLD ENTERPRISE S.R.L. Buzău 13.409.164 lei ⚔️ duel #4 OTTO BROKER DE SERVICII FINANCIARE SRL București S2 12.544.773 lei ⚔️ duel #5 SERVICE 800 CONTACT CENTER - AGENT DE ASIGURARE SRL București S1 11.629.516 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

TECSAN LOGISTIC TRANS S.R.L.

MIRADE ADRIANO CONSTRUCT S.R.L.

ADELMIR MODE S.R.L.

POLYYY ERIC TRANS S.R.L.

DRUM'N'ROLL S.R.L.

THE RIDER DENIS S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești LUCIAN COMAN AGENT DE...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. SG. EROU NICOLAE MARIUS, Pucioasa, Dâmbovița
Nr. Reg. Com.: J15/364/2022
CUI: 45758693

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.?

În 2025, LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 55.094 lei.

Ce profit a avut LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.?

În 2025, LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L. a raportat un profit net de 36.254 lei.

Unde este sediul LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.?

Sediul social al LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L. este în Str. SG. EROU NICOLAE MARIUS, Pucioasa, Dâmbovița.

Care este CUI-ul LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L. este 45758693, iar numărul de la Registrul Comerțului este J15/364/2022.

Este LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru LUCIAN COMAN AGENT DE ASIGURARE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii