AcasăTimișCAEN 9329WEST BEGA CRUISE S.R.L.

Profil de firmă

WEST BEGA CRUISE S.R.L.

CUI 45820701 · SRL · Reg. Com. J35/1190/2022 · Urseni, Timiș

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J35/1190/2022

📍 Str. Herculane 39, Urseni

CAEN 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

🏆 Vezi topul firmelor de alte activități recreative și... din Timiș

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
10.740 lei
▼ 14,8% vs anul precedent
Rezultat net
8.382 lei
▲ 7,8% vs anul precedent
Marjă netă
78,0%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, WEST BEGA CRUISE S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 10.740 lei, în scădere (-14,8%) față de 2024.

Profitul net a fost de 8.382 lei, adică o marjă netă de 78,0% — peste mediana industriei (5,6%).

Cifra de afaceri (lei)20k202223k202313k202411k2025
Rezultat net (lei)12k202217k20238k20248k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 10.740 lei 8.382 lei 78,0% 8.583 lei 0 lei 8.583 lei
2024 standard 12.605 lei 7.777 lei 61,7% 7.977 lei 0 lei 7.977 lei
2023 standard 23.475 lei 16.657 lei 71,0% 17.050 lei 191 lei 16.859 lei
2022 standard 19.735 lei 12.372 lei 62,7% 0 12.591 lei 19 lei 12.572 lei
Industria: CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a. · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri27.220 lei108.269 lei 289.941 lei10.740 lei
Marjă netămediana industriei: 5,6% 78,0%

4.485 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 THERME NORD BUCURESTI SRL Sibiu 327.805.279 lei ⚔️ duel #2 NOSTALGIA RETRO DISCO FUTURE S.R.L. Constanța 31.949.836 lei ⚔️ duel #3 DIP & GIP SRL Brașov 29.359.749 lei ⚔️ duel #4 AQUA PRESIDENT SRL Bihor 27.362.632 lei ⚔️ duel #5 ENERGY GAMES SRL Alba 18.369.981 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești WEST BEGA CRUISE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

WEST BEGA CRUISE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. Herculane 39, Urseni, Timiș
Nr. Reg. Com.: J35/1190/2022
CUI: 45820701

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre WEST BEGA CRUISE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are WEST BEGA CRUISE S.R.L.?

În 2025, WEST BEGA CRUISE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 10.740 lei.

Ce profit a avut WEST BEGA CRUISE S.R.L.?

În 2025, WEST BEGA CRUISE S.R.L. a raportat un profit net de 8.382 lei.

Unde este sediul WEST BEGA CRUISE S.R.L.?

Sediul social al WEST BEGA CRUISE S.R.L. este în Str. Herculane 39, Urseni, Timiș.

Care este CUI-ul WEST BEGA CRUISE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al WEST BEGA CRUISE S.R.L. este 45820701, iar numărul de la Registrul Comerțului este J35/1190/2022.

Este WEST BEGA CRUISE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, WEST BEGA CRUISE S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru WEST BEGA CRUISE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii