AcasăOltCAEN 1051RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.

Profil de firmă

RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.

CUI 45871012 · SRL · Reg. Com. J28/298/2022 · Dejești, Olt

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J28/298/2022

📍 Str. NICOLAE IORGA 3, Dejești

CAEN 1051 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

🏆 Vezi topul firmelor de fabricarea produselor lactate și a... din Olt

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
9.549 lei
Rezultat net
-72.001 lei
▲ 26,2% vs anul precedent
Marjă netă
-754,0%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
E9/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 9.549 lei.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 72.001 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 4.774 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)n/a2022020230202410k2025
Rezultat net (lei)02022-15k2023-98k2024-72k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 9.549 lei -72.001 lei -754,0% 2 28.830 lei 98.950 lei -70.120 lei
2024 standard 0 lei -97.504 lei 2 96.455 lei 208.968 lei -112.513 lei
2023 standard 0 lei -15.209 lei 271.932 lei 286.941 lei -15.009 lei
2022 prescurtat 0 lei 200 lei 0 lei 200 lei
Industria: CAEN 1051 — Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri233.534 lei1.559.099 lei 9.601.982 lei9.549 lei
Marjă netămediana industriei: 2,7% -754,0%

291 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 DANONE - PRODUCTIE SI DISTRIBUTIE DE PRODUSE ALIMENTARE SRL București S2 1.241.977.260 lei ⚔️ duel #2 HOCHLAND ROMÂNIA SRL Mureș 1.029.272.027 lei ⚔️ duel #3 FABRICA DE LAPTE BRAȘOV S.A. Covasna 1.020.544.159 lei ⚔️ duel #4 SIMULTAN SRL Timiș 521.010.656 lei ⚔️ duel #5 CARMO-LACT PROD SRL Bistrița-Năsăud 314.248.401 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. NICOLAE IORGA 3, Dejești, Olt
Nr. Reg. Com.: J28/298/2022
CUI: 45871012

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.?

În 2025, RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 9.549 lei.

Ce profit a avut RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.?

În 2025, RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 72.001 lei.

Câți angajați are RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.?

RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.?

Sediul social al RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L. este în Str. NICOLAE IORGA 3, Dejești, Olt.

Care este CUI-ul RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L. este 45871012, iar numărul de la Registrul Comerțului este J28/298/2022.

Este RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru RADA TOMA PRODUSE LACTATE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii