AcasăPrahovaCAEN 8623ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.

Profil de firmă

ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.

CUI 45971739 · SRL · Reg. Com. J29/996/2022 · Ploiești, Prahova

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J29/996/2022

📍 Str. ALEXANDRU DEPĂRĂȚEANU 34, Ploiești

CAEN 8623 Activități de asistență stomatologică

🏆 Vezi topul firmelor de activități de asistență stomatologică din Prahova

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
160.000 lei
▲ 166,7% vs anul precedent
Rezultat net
6.329 lei
▲ 690,1% vs anul precedent
Marjă netă
4,0%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+167%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 160.000 lei, în creștere puternică (+166,7%) față de 2024.

Profitul net a fost de 6.329 lei, adică o marjă netă de 4,0% — sub mediana industriei (14,2%).

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 80.000 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)n/a202360k2024160k2025
Rezultat net (lei)3202380120246k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 160.000 lei 6.329 lei 4,0% 2 221.034 lei 11.524 lei 64.300 lei
2024 prescurtat 60.000 lei 801 lei 1,3% 2 297.165 lei 123.892 lei 1.004 lei
2023 prescurtat 3 lei 1 386.319 lei 186.123 lei 203 lei
Industria: CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri108.426 lei244.280 lei 561.221 lei160.000 lei
Marjă netămediana industriei: 14,2% 4,0%

10.096 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 DENTOP CLINIC S.R.L. București S1 94.959.335 lei ⚔️ duel #2 IMPLANT EXPERT S.A. București S1 91.014.096 lei ⚔️ duel #3 DENT ESTET CLINIC S.A. București S1 70.459.725 lei ⚔️ duel #4 VALUMA DENTCARE SRL București S3 41.743.583 lei ⚔️ duel #5 INTEGRA MEDICAL SERVICES S.A. Ilfov 41.687.948 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. ALEXANDRU DEPĂRĂȚEANU 34, Ploiești, Prahova
Nr. Reg. Com.: J29/996/2022
CUI: 45971739

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.?

În 2025, ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 160.000 lei.

Ce profit a avut ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.?

În 2025, ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L. a raportat un profit net de 6.329 lei.

Câți angajați are ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.?

ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.?

Sediul social al ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L. este în Str. ALEXANDRU DEPĂRĂȚEANU 34, Ploiești, Prahova.

Care este CUI-ul ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L. este 45971739, iar numărul de la Registrul Comerțului este J29/996/2022.

Este ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ART WHITE DENTAL KIDS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii