AcasăTimișCAEN 4932IORDEN TRAVEL S.R.L.

Profil de firmă

IORDEN TRAVEL S.R.L.

CUI 46118552 · SRL · Reg. Com. J35/2095/2022 · Timișoara, Timiș · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J35/2095/2022

📍 Str. DR. ROBERT K. KOCH 13, Timișoara

CAEN 4932 Transporturi cu taxiuri

🏆 Vezi topul firmelor de transporturi cu taxiuri din Timiș

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
37.980 lei
▲ 3,6% vs anul precedent
Rezultat net
7.639 lei
▲ 138,1% vs anul precedent
Marjă netă
20,1%
Angajați
D36/100
Scor de sănătate financiară

Semnale de atenție

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Datoriile depășesc activele totale.

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, IORDEN TRAVEL S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 37.980 lei, în creștere moderată (+3,6%) față de 2024.

Profitul net a fost de 7.639 lei, adică o marjă netă de 20,1% — peste mediana industriei (-0,1%).

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)50k202238k202337k202438k2025
Rezultat net (lei)-7k2022-44k2023-20k20248k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 37.980 lei 7.639 lei 20,1% 15.482 lei 78.568 lei -63.086 lei
2024 prescurtat 36.661 lei -20.031 lei -54,6% 1 7.037 lei 77.762 lei -70.725 lei
2023 prescurtat 37.641 lei -44.134 lei -117,2% 1 30.626 lei 81.320 lei -50.694 lei
2022 prescurtat 49.875 lei -6.824 lei -13,7% 1 7.301 lei 13.925 lei -6.624 lei
Industria: CAEN 4932 — Transporturi cu taxiuri · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri21.688 lei45.523 lei 85.579 lei37.980 lei
Marjă netămediana industriei: -0,1% 20,1%

10.032 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CRĂCIUN TRADE SRL Sibiu 38.023.703 lei ⚔️ duel #2 PANAP SRL Suceava 21.553.308 lei ⚔️ duel #3 CHRISTIAN TECHNOLOGY SRL București S1 13.200.749 lei ⚔️ duel #4 TRACE TRANS CORPORATION SRL Constanța 8.418.762 lei ⚔️ duel #5 M.R.N. SPEDITION EXPERT S.R.L. Sibiu 8.020.783 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

PAULO TOUR SRL

ABU-DENIS TAXI S.R.L.

TERRA BRE TIM S.R.L.

SOTER ILDICO-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

DENI TAXI TRAVEL S.R.L.

ABU TRAVEL TAXI S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești IORDEN TRAVEL S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

IORDEN TRAVEL S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. DR. ROBERT K. KOCH 13, Timișoara, Timiș
Nr. Reg. Com.: J35/2095/2022
CUI: 46118552

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre IORDEN TRAVEL S.R.L.
Ce cifră de afaceri are IORDEN TRAVEL S.R.L.?

În 2025, IORDEN TRAVEL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 37.980 lei.

Ce profit a avut IORDEN TRAVEL S.R.L.?

În 2025, IORDEN TRAVEL S.R.L. a raportat un profit net de 7.639 lei.

Unde este sediul IORDEN TRAVEL S.R.L.?

Sediul social al IORDEN TRAVEL S.R.L. este în Str. DR. ROBERT K. KOCH 13, Timișoara, Timiș.

Care este CUI-ul IORDEN TRAVEL S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al IORDEN TRAVEL S.R.L. este 46118552, iar numărul de la Registrul Comerțului este J35/2095/2022.

Este IORDEN TRAVEL S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, IORDEN TRAVEL S.R.L. are un scor de sănătate financiară D din 5 (semnale de atenție). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru IORDEN TRAVEL S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii