AcasăBihorASOCIAȚIA DE PROPRIETARI „N.BELDICEANU 78 D”

Profil de firmă

ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI „N.BELDICEANU 78 D”

CUI 46170186 · Oradea, Bihor · din 2022

📍 Nicolae Beldiceanu 78D, Oradea

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI „N.BELDICEANU 78 D”
Sediu: Nicolae Beldiceanu 78D, Oradea, Bihor
CUI: 46170186

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI...
Unde este sediul ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI „N.BELDICEANU 78 D”?

Sediul social al ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI „N.BELDICEANU 78 D” este în Nicolae Beldiceanu 78D, Oradea, Bihor.

Care este CUI-ul ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI „N.BELDICEANU 78 D”?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI „N.BELDICEANU 78 D” este 46170186.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIAȚIA DE PROPRIETARI „N.BELDICEANU 78 D”

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii