AcasăAlbaCAEN 1610CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.

Profil de firmă

CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.

CUI 46490067 · SRL · Reg. Com. J1/951/2022 · Mătișești, Alba

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J1/951/2022

📍 338A, Mătișești

CAEN 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului

🏆 Vezi topul firmelor de tăierea și rindeluirea lemnului din Alba

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
13.160 lei
▼ 8,9% vs anul precedent
Rezultat net
-110.726 lei
▼ 16,3% vs anul precedent
Marjă netă
-841,4%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
E9/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 13.160 lei, în scădere (-8,9%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 110.726 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 6.580 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cifra de afaceri (lei)n/a202314k202413k2025
Rezultat net (lei)-36k2023-95k2024-111k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 13.160 lei -110.726 lei -841,4% 2 308.349 lei 407.572 lei -241.363 lei
2024 prescurtat 14.450 lei -95.245 lei -659,1% 2 361.114 lei 323.114 lei -130.637 lei
2023 prescurtat -35.592 lei 2 623.486 lei 458.881 lei -35.392 lei
Industria: CAEN 1610 — Tăierea și rindeluirea lemnului · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri107.700 lei497.473 lei 1.808.904 lei13.160 lei
Marjă netămediana industriei: 1,6% -841,4%

1.647 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 KASTAMONU ROMANIA SA Mureș 794.019.494 lei ⚔️ duel #2 MASIFPANEL S.R.L. Brașov 64.456.216 lei ⚔️ duel #3 HOLZ EXPERT INDUSTRY SRL Suceava 50.703.106 lei ⚔️ duel #4 TRANSILVANIA BOIS SRL Maramureș 50.597.207 lei ⚔️ duel #5 SILVA GRUP SRL Sibiu 42.040.580 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

VANISTAR LOGISTIC SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: 338A, Mătișești, Alba
Nr. Reg. Com.: J1/951/2022
CUI: 46490067

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.?

În 2025, CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 13.160 lei.

Ce profit a avut CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.?

În 2025, CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L. a raportat o pierdere netă de 110.726 lei.

Câți angajați are CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.?

CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.?

Sediul social al CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L. este în 338A, Mătișești, Alba.

Care este CUI-ul CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L. este 46490067, iar numărul de la Registrul Comerțului este J1/951/2022.

Este CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CARPATHIAN TIMBER WOOD S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii