AcasăBuzăuCAEN 4711MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L.

Profil de firmă

MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L.

CUI 46626771 · SRL · Reg. Com. J10/1079/2022 · Lacurile, Buzău

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J10/1079/2022

📍 LACURILE 133A, Lacurile

CAEN 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul în magazine... din Buzău

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
3.069 lei
▼ 52,7% vs anul precedent
Rezultat net
41.038 lei
▲ 302,0% vs anul precedent
Marjă netă
1337,2%
Angajați
0
B76/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Grad de îndatorare ridicat (84%).

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-53%).

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 3.069 lei, în scădere (-52,7%) față de 2024.

Profitul net a fost de 41.038 lei, adică o marjă netă de 1337,2% — peste mediana industriei (2,2%).

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 84% din active.

Cifra de afaceri (lei)2k20224k20236k20243k2025
Rezultat net (lei)-4k2022-4k2023-20k202441k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 3.069 lei 41.038 lei 1337,2% 0 80.364 lei 67.347 lei 13.017 lei
2024 prescurtat 6.489 lei -20.316 lei -313,1% 0 34.320 lei 62.342 lei -28.022 lei
2023 prescurtat 4.096 lei -4.326 lei -105,6% 0 18.556 lei 26.262 lei -7.706 lei
2022 prescurtat 1.859 lei -3.580 lei -192,6% 0 10.665 lei 14.045 lei -3.380 lei
Industria: CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri111.374 lei295.540 lei 944.281 lei3.069 lei
Marjă netămediana industriei: 2,2% 1337,2%

32.097 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LIDL DISCOUNT SRL București S1 26.659.588.782 lei ⚔️ duel #2 KAUFLAND ROMANIA SCS București S2 20.972.574.034 lei ⚔️ duel #3 PROFI ROM FOOD SRL Timiș 14.479.515.071 lei ⚔️ duel #4 CARREFOUR ROMANIA SA București S2 14.184.125.247 lei ⚔️ duel #5 MEGA IMAGE SRL București S6 12.256.333.315 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: LACURILE 133A, Lacurile, Buzău
Nr. Reg. Com.: J10/1079/2022
CUI: 46626771

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L.?

În 2025, MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.069 lei.

Ce profit a avut MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L.?

În 2025, MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L. a raportat un profit net de 41.038 lei.

Unde este sediul MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L.?

Sediul social al MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L. este în LACURILE 133A, Lacurile, Buzău.

Care este CUI-ul MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L. este 46626771, iar numărul de la Registrul Comerțului este J10/1079/2022.

Este MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MAGAZIN MIXT EDI & PĂUNEL STAN S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii