AcasăSuceavaCAEN 1721CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ...

Profil de firmă

CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ

CUI 4673085 · SC · Reg. Com. C2005000057332 · Suceava, Suceava

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.C2005000057332

📍 Str. TRAIAN VUIA 13, Suceava

CAEN 1721 Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton

🏆 Vezi topul firmelor de fabricarea hârtiei și cartonului... din Suceava

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
80.210 lei
▼ 13,7% vs anul precedent
Rezultat net
-77.946 lei
▼ 8,1% vs anul precedent
Marjă netă
-97,2%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
B73/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ a realizat o cifră de afaceri de 80.210 lei, în scădere (-13,7%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 77.946 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 40.105 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)690k2015624k2016525k2017278k2018264k2019193k2020160k2021174k2022146k202393k202480k2025
Rezultat net (lei)-3820150201602017183k2018-61k2019-62k2020118k2021-13k2022108k2023-72k2024-78k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 80.210 lei -77.946 lei -97,2% 2 425.310 lei 24.034 lei 401.198 lei
2024 prescurtat 92.997 lei -72.078 lei -77,5% 2 504.507 lei 22.837 lei 481.670 lei
2023 prescurtat 146.350 lei 108.418 lei 74,1% 3 578.941 lei 25.392 lei 553.549 lei
2022 prescurtat 174.032 lei -12.746 lei -7,3% 2 645.021 lei 158.304 lei 486.717 lei
2021 prescurtat 160.057 lei 117.808 lei 73,6% 3 554.868 lei 55.405 lei 499.463 lei
2020 prescurtat 193.415 lei -61.562 lei -31,8% 4 546.422 lei 148.749 lei 398.393 lei
2019 prescurtat 264.133 lei -61.100 lei -23,1% 5 505.601 lei 46.465 lei 459.136 lei
2018 prescurtat 277.888 lei 182.908 lei 65,8% 5 582.385 lei 53.739 lei 528.646 lei
2017 prescurtat 524.667 lei 0 lei 0,0% 8 544.870 lei 180.165 lei 366.105 lei
2016 prescurtat 624.385 lei 0 lei 0,0% 9 529.014 lei 163.582 lei 367.715 lei
2015 prescurtat 689.662 lei -38 lei -0,0% 9 518.047 lei 150.896 lei 368.235 lei
Industria: CAEN 1721 — Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri148.843 lei803.123 lei 3.652.584 lei80.210 lei
Marjă netămediana industriei: 3,6% -97,2%

429 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 RONDOCARTON SRL Cluj 704.739.734 lei ⚔️ duel #2 VRANCART SA Vrancea 328.957.759 lei ⚔️ duel #3 DUNAPACK RAMBOX PRODIMPEX SRL Covasna 306.722.088 lei ⚔️ duel #4 ROMCARTON S.A. Ilfov 284.885.781 lei ⚔️ duel #5 MM PACKAGING ROMANIA S.R.L. Prahova 264.508.067 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

FRANTEX SRL

MARCUS SRL

BROKER DE ASIGURARE - ECO BROKER SMART ACT SRL

MAJORDOM HYGIENE SRL

FAST AX EXPRES S.R.L.

MGD FAST DISTRIBUTION S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CARTONAJUL-SOCIETATE...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ
Formă juridică: SC
Sediu: Str. TRAIAN VUIA 13, Suceava, Suceava
Nr. Reg. Com.: C2005000057332
CUI: 4673085

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CARTONAJUL-SOCIETATE...
Ce cifră de afaceri are CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ?

În 2025, CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ a avut o cifră de afaceri de 80.210 lei.

Ce profit a avut CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ?

În 2025, CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ a raportat o pierdere netă de 77.946 lei.

Câți angajați are CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ?

CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ?

Sediul social al CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ este în Str. TRAIAN VUIA 13, Suceava, Suceava.

Care este CUI-ul CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ?

CUI-ul (codul fiscal) al CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ este 4673085, iar numărul de la Registrul Comerțului este C2005000057332.

Este CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CARTONAJUL-SOCIETATE COOPERATIVĂ...

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii