AcasăHunedoaraASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT

Profil de firmă

ASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT

CUI 46849218 · Lupeni, Hunedoara · din 2022

📍 Brăii, Lupeni

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT
Sediu: Brăii, Lupeni, Hunedoara
CUI: 46849218

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT
Unde este sediul ASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT?

Sediul social al ASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT este în Brăii, Lupeni, Hunedoara.

Care este CUI-ul ASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT este 46849218.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA CLUB SPORTIV ON MAT

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii