AcasăIlfovCAEN 4662INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.

Profil de firmă

INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.

CUI 46854923 · SRL · Reg. Com. J2022006381233 · Oraș Popești Leordeni, Ilfov

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2022006381233

📍 CHEIUL DAMBOVITEI 26, Oraș Popești Leordeni

CAEN 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu ridicata al mașinilor- unelte din Ilfov

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
221.906 lei
▼ 57,5% vs anul precedent
Rezultat net
21.225 lei
▲ 774,0% vs anul precedent
Marjă netă
9,6%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
B76/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Grad de îndatorare ridicat (100%).

• Cifra de afaceri în scădere accentuată (-58%).

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 221.906 lei, în scădere (-57,5%) față de 2024.

Profitul net a fost de 21.225 lei, adică o marjă netă de 9,6% — peste mediana industriei (5,9%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 221.906 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 100% din active.

Cifra de afaceri (lei)626k2023522k2024222k2025
Rezultat net (lei)-11k2023-3k202421k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 221.906 lei 21.225 lei 9,6% 1 288.168 lei 286.826 lei 1.981 lei
2024 prescurtat 522.361 lei -3.149 lei -0,6% 1 320.825 lei 340.369 lei -19.544 lei
2023 prescurtat 626.227 lei -10.845 lei -1,7% 1 225.808 lei 239.370 lei -13.162 lei
Industria: CAEN 4662 — Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri285.000 lei1.326.630 lei 5.088.085 lei221.906 lei
Marjă netămediana industriei: 5,9% 9,6%

402 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 TRITON SRL Constanța 260.531.733 lei ⚔️ duel #2 ANDREAS STIHL MOTOUNELTE SRL Ilfov 217.380.858 lei ⚔️ duel #3 MAKITA ROMANIA SRL Ilfov 190.619.836 lei ⚔️ duel #4 STILL MATERIAL HANDLING ROMANIA S.R.L. Ilfov 161.702.848 lei ⚔️ duel #5 S.B.T. ELECTROCM SRL Hunedoara 133.889.047 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: CHEIUL DAMBOVITEI 26, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
Nr. Reg. Com.: J2022006381233
CUI: 46854923

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.
Ce cifră de afaceri are INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.?

În 2025, INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 221.906 lei.

Ce profit a avut INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.?

În 2025, INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L. a raportat un profit net de 21.225 lei.

Câți angajați are INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.?

INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.?

Sediul social al INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L. este în CHEIUL DAMBOVITEI 26, Oraș Popești Leordeni, Ilfov.

Care este CUI-ul INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L. este 46854923, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2022006381233.

Este INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru INDUSTRIAL LIVRARI CENTER S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii