AcasăTimișCAEN 4622GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.

Profil de firmă

GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.

CUI 46911514 · SRL · Reg. Com. J35/4579/2022 · Dumbrăvița, Timiș

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J35/4579/2022

📍 Str. Terra 39, Dumbrăvița

CAEN 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu ridicata al florilor și al... din Timiș

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
175.556 lei
▲ 2436,2% vs anul precedent
Rezultat net
19.428 lei
▲ 126,7% vs anul precedent
Marjă netă
11,1%
Angajați
D36/100
Scor de sănătate financiară

Semnale de atenție

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Datoriile depășesc activele totale.

✓ Profit net în 2025.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+2436%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 175.556 lei, în creștere puternică (+2436,2%) față de 2024.

Profitul net a fost de 19.428 lei, adică o marjă netă de 11,1% — peste mediana industriei (2,7%).

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,02%.

Cifra de afaceri (lei)20k2022239k20237k2024176k2025
Rezultat net (lei)4k20225k2023-73k202419k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 175.556 lei 19.428 lei 11,1% 1.146 lei 49.488 lei -48.342 lei
2024 prescurtat 6.922 lei -72.896 lei -1053,1% 1 44.314 lei 112.084 lei -67.770 lei
2023 prescurtat 239.338 lei 4.886 lei 2,0% 1 -42.997 lei -48.123 lei 5.126 lei
2022 prescurtat 19.720 lei 4.078 lei 20,7% 1 9.371 lei 5.093 lei 4.278 lei
Industria: CAEN 4622 — Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri128.695 lei424.584 lei 1.982.783 lei175.556 lei
Marjă netămediana industriei: 2,7% 11,1%

354 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LUXSTEP SERVICES S.R.L. București S1 128.968.403 lei ⚔️ duel #2 OLTENIA GARDEN SRL Dolj 49.968.387 lei ⚔️ duel #3 AGRARTOM RETAIL S.R.L. Neamț 41.339.482 lei ⚔️ duel #4 AVANTAJ ELEGANCE STIL SRL Argeș 39.606.192 lei ⚔️ duel #5 DRIM FLOWERS FOREVER S.R.L. București S5 39.067.246 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

FENICE NOCCIOLA LAVORAZIONI SRL

DURA-INCANTI IOANA-MARIA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. Terra 39, Dumbrăvița, Timiș
Nr. Reg. Com.: J35/4579/2022
CUI: 46911514

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.
Ce cifră de afaceri are GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.?

În 2025, GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 175.556 lei.

Ce profit a avut GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.?

În 2025, GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L. a raportat un profit net de 19.428 lei.

Unde este sediul GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.?

Sediul social al GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L. este în Str. Terra 39, Dumbrăvița, Timiș.

Care este CUI-ul GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L. este 46911514, iar numărul de la Registrul Comerțului este J35/4579/2022.

Este GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L. are un scor de sănătate financiară D din 5 (semnale de atenție). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru GEOPONIX INTERNATIONAL S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii