AcasăArgeșCAEN 9602GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.

Profil de firmă

GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.

CUI 47633432 · SRL · Reg. Com. J3/384/2023 · Mărăcineni, Argeș

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J3/384/2023

📍 Str. Florilor 192, Mărăcineni

CAEN 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

🏆 Vezi topul firmelor de coafură și alte activități de înfrumusețare din Argeș

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
50.480 lei
▼ 6,3% vs anul precedent
Rezultat net
5.614 lei
▼ 58,8% vs anul precedent
Marjă netă
11,1%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 50.480 lei, în scădere (-6,3%) față de 2024.

Profitul net a fost de 5.614 lei, adică o marjă netă de 11,1% — peste mediana industriei (3,3%).

Cifra de afaceri (lei)33k202354k202450k2025
Rezultat net (lei)6k202314k20246k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 50.480 lei 5.614 lei 11,1% 5.822 lei 8 lei 5.814 lei
2024 prescurtat 53.865 lei 13.610 lei 25,3% 14.404 lei 594 lei 13.810 lei
2023 prescurtat 33.335 lei 5.558 lei 16,7% 6.817 lei 1.059 lei 5.758 lei
Industria: CAEN 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri26.115 lei74.400 lei 173.571 lei50.480 lei
Marjă netămediana industriei: 3,3% 11,1%

9.369 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ABBATE SERVCOMEXIM SRL București S5 26.157.834 lei ⚔️ duel #2 M & M FRIMAR S.R.L. Dolj 11.603.138 lei ⚔️ duel #3 UNIREA-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ Suceava 9.125.860 lei ⚔️ duel #4 HAIR BY BASSAM DABASS S.R.L. București S6 6.407.371 lei ⚔️ duel #5 DESIGNO PARA ATO S.R.L. București S3 6.236.935 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. Florilor 192, Mărăcineni, Argeș
Nr. Reg. Com.: J3/384/2023
CUI: 47633432

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.
Ce cifră de afaceri are GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.?

În 2025, GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 50.480 lei.

Ce profit a avut GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.?

În 2025, GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L. a raportat un profit net de 5.614 lei.

Unde este sediul GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.?

Sediul social al GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L. este în Str. Florilor 192, Mărăcineni, Argeș.

Care este CUI-ul GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L. este 47633432, iar numărul de la Registrul Comerțului este J3/384/2023.

Este GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru GABRIELA GLAMOUR ESTETIC S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii