AcasăClujCAEN 8299INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.

Profil de firmă

INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.

CUI 47835776 · SRL · Reg. Com. J2023001262125 · Cluj-Napoca, Cluj · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2023001262125

📍 Bld 21 DECEMBRIE 1989 77, Cluj-Napoca

CAEN 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

🏆 Vezi topul firmelor de alte activități de servicii suport... din Cluj

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
19.013.982 lei
▲ 29,2% vs anul precedent
Rezultat net
708.198 lei
▲ 36,2% vs anul precedent
Marjă netă
3,7%
Angajați
62
▲ 26,5% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+29%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 19.013.982 lei, în creștere puternică (+29,2%) față de 2024.

Profitul net a fost de 708.198 lei, adică o marjă netă de 3,7% — sub mediana industriei (22,5%).

Echipa numără 62 angajați, iar fiecare generează în medie 306.677 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 8299, 6.681 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,14%.

Cifra de afaceri (lei)3,7 mil202314,7 mil202419,0 mil2025
Rezultat net (lei)193k2023520k2024708k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 19.013.982 lei 708.198 lei 3,7% 62 3.974.813 lei 1.513.262 lei 1.421.920 lei
2024 prescurtat 14.719.069 lei 520.127 lei 3,5% 49 3.351.274 lei 2.314.130 lei 713.722 lei
2023 prescurtat 3.651.889 lei 193.395 lei 5,3% 17 1.156.527 lei 883.116 lei 193.595 lei
Industria: CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri117.873 lei303.436 lei 932.640 lei19.013.982 lei
Marjă netămediana industriei: 22,5% 3,7%

6.681 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 ARRISE LIVE S.R.L. București S5 979.070.631 lei ⚔️ duel #2 GENPACT ROMANIA SRL București S2 952.031.082 lei ⚔️ duel #3 SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A. București S6 769.472.385 lei ⚔️ duel #4 SCHLUMBERGER OILFIELD EUROPE SUPORT SRL București S6 376.826.911 lei ⚔️ duel #5 DSV GLOBAL BUSINESS SERVICES S.R.L. București S2 238.340.610 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

YONDER SRL

BT CAPITAL PARTNERS S.A.

BT LEASING TRANSILVANIA IFN SA

MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL

REGNOLOGY FRR ROMANIA S.R.L.

BT DIRECT IFN S.A.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

📈 Rezerva de mărire: ~544 lei net/lună per angajat

Calcul din bilanțul oficial 2025: dacă firma și-ar direcționa întregul profit net (708.198 lei) către cei 62 angajați, fiecare ar putea primi în plus suma de mai sus — și firma tot n-ar fi pe pierdere. E un plafon teoretic, nu o recomandare; un angajat generează aici și 306.677 lei cifră de afaceri pe an. Formula →

🏛 Ești INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld 21 DECEMBRIE 1989 77, Cluj-Napoca, Cluj
Nr. Reg. Com.: J2023001262125
CUI: 47835776

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.
Ce cifră de afaceri are INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.?

În 2025, INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 19.013.982 lei.

Ce profit a avut INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.?

În 2025, INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L. a raportat un profit net de 708.198 lei.

Câți angajați are INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.?

INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L. avea 62 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.?

Sediul social al INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L. este în Bld 21 DECEMBRIE 1989 77, Cluj-Napoca, Cluj.

Care este CUI-ul INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L. este 47835776, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2023001262125.

Este INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru INNOMOTIVE SYSTEMS ROMANIA S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii