AcasăBihorSPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA

Profil de firmă

SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA

CUI 4784130 · Oradea, Bihor · din 2020

📍 Dunărea 3, Oradea

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIATIA CASA DE AJUTOR RECIPROC SPITALUL MILITAR ORADEA

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SPITALUL CLINIC "AVRAM...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA
Sediu: Dunărea 3, Oradea, Bihor
CUI: 4784130

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA
Unde este sediul SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA?

Sediul social al SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA este în Dunărea 3, Oradea, Bihor.

Care este CUI-ul SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA?

CUI-ul (codul fiscal) al SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA este 4784130.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii