AcasăConstanțaCAEN 4532SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.

Profil de firmă

SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.

CUI 48222176 · SRL · Reg. Com. J2023001794136 · Constanța, Constanța

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2023001794136

📍 Bld MAMAIA 135A-137, Constanța

CAEN 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul de piese și... din Constanța

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
705.587 lei
▲ 24,5% vs anul precedent
Rezultat net
87.778 lei
▼ 4,1% vs anul precedent
Marjă netă
12,4%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+24%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 705.587 lei, în creștere puternică (+24,5%) față de 2024.

Profitul net a fost de 87.778 lei, adică o marjă netă de 12,4% — peste mediana industriei (2,8%).

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4532, 3.353 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,02%.

Cifra de afaceri (lei)161k2023567k2024706k2025
Rezultat net (lei)27k202392k202488k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 705.587 lei 87.778 lei 12,4% 123.279 lei 35.221 lei 88.058 lei
2024 prescurtat 566.869 lei 91.575 lei 16,2% 135.232 lei 43.457 lei 91.775 lei
2023 prescurtat 160.792 lei 27.077 lei 16,8% 43.058 lei 15.781 lei 27.277 lei
Industria: CAEN 4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri141.497 lei360.954 lei 1.020.935 lei705.587 lei
Marjă netămediana industriei: 2,8% 12,4%

3.353 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 DELTICOM OE SRL Timiș 213.899.838 lei ⚔️ duel #2 MARSOROM SRL Mureș 187.857.818 lei ⚔️ duel #3 URSA MARE COMPROD SRL Brașov 63.772.578 lei ⚔️ duel #4 BEST TIRES SHOP SRL București S5 58.345.779 lei ⚔️ duel #5 AUTO DUNĂREA EXPERT SRL Argeș 43.892.225 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

MIADMAR FISHING S.R.L.

STATUS MARINE SERVICES SRL

AUTENTIC HOUSE COMPANY SRL

HOUSING GROUP SRL

ROBERT COSTRUZIONI DESIGN SRL

RADOY BEMANNING CAREER SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld MAMAIA 135A-137, Constanța, Constanța
Nr. Reg. Com.: J2023001794136
CUI: 48222176

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.?

În 2025, SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 705.587 lei.

Ce profit a avut SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.?

În 2025, SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L. a raportat un profit net de 87.778 lei.

Unde este sediul SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.?

Sediul social al SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L. este în Bld MAMAIA 135A-137, Constanța, Constanța.

Care este CUI-ul SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L. este 48222176, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2023001794136.

Este SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SHOPOVSKI-AUTO FINES S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii