AcasăGalațiCAEN 6831INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.

Profil de firmă

INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.

CUI 48239593 · SRL · Reg. Com. J2023000826175 · Galați, Galați · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2023000826175

📍 Str ALBATROSULUI 2, Galați

CAEN 6831 Agenții imobiliare

🏆 Vezi topul firmelor de agenții imobiliare din Galați

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
301.122 lei
▲ 74,6% vs anul precedent
Rezultat net
69.496 lei
▲ 1417,2% vs anul precedent
Marjă netă
23,1%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+75%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 301.122 lei, în creștere puternică (+74,6%) față de 2024.

Profitul net a fost de 69.496 lei, adică o marjă netă de 23,1% — peste mediana industriei (16,5%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 301.122 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 6831, 6.106 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,02%.

Cifra de afaceri (lei)02023172k2024301k2025
Rezultat net (lei)-26k2023-5k202469k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 301.122 lei 69.496 lei 23,1% 1 112.580 lei 73.869 lei 38.711 lei
2024 prescurtat 172.460 lei -5.276 lei -3,1% 1 144.463 lei 175.248 lei -30.785 lei
2023 prescurtat 0 lei -25.709 lei 0 143.198 lei 168.707 lei -25.509 lei
Industria: CAEN 6831 — Agenții imobiliare · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri31.416 lei96.395 lei 241.457 lei301.122 lei
Marjă netămediana industriei: 16,5% 23,1%

6.106 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CBRE REAL ESTATE CONSULTANCY SRL București S1 96.580.421 lei ⚔️ duel #2 ECHINOX PROPERTY SERVICES SRL București S1 56.299.415 lei ⚔️ duel #3 NEW GRANDE CONSTRUCT S.R.L. Ilfov 37.769.726 lei ⚔️ duel #4 NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. București S1 34.633.759 lei ⚔️ duel #5 BLITZ NETWORK S.A. Cluj 29.266.647 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

BELASTIL CO SRL

DT ALESTIMENTI STAND SRL

RIMCO RENEWABLES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

DAINOVA RO S.R.L.

OLAN STROY S.R.L.

FLIESEN ART S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str ALBATROSULUI 2, Galați, Galați
Nr. Reg. Com.: J2023000826175
CUI: 48239593

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.
Ce cifră de afaceri are INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.?

În 2025, INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 301.122 lei.

Ce profit a avut INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.?

În 2025, INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L. a raportat un profit net de 69.496 lei.

Câți angajați are INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.?

INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.?

Sediul social al INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L. este în Str ALBATROSULUI 2, Galați, Galați.

Care este CUI-ul INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L. este 48239593, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2023000826175.

Este INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru INTERCASSA IMOINVEST COMPANY S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii