AcasăDoljCAEN 8622CIOVICĂ MED S.R.L.

Profil de firmă

CIOVICĂ MED S.R.L.

CUI 48359425 · SRL · Reg. Com. J16/1358/2023 · Craiova, Dolj

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J16/1358/2023

📍 Calea UNIRII 194, Craiova

CAEN 8622 Activități de asistență medicală specializată

🏆 Vezi topul firmelor de activități de asistență medicală specializată din Dolj

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
315.198 lei
▲ 177,9% vs anul precedent
Rezultat net
145.891 lei
▲ 255,8% vs anul precedent
Marjă netă
46,3%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2024.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+178%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2024, CIOVICĂ MED S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 315.198 lei, în creștere puternică (+177,9%) față de 2023.

Profitul net a fost de 145.891 lei, adică o marjă netă de 46,3% — peste mediana industriei (41,0%).

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 157.599 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 8622, 11.023 firme active).

Cifra de afaceri (lei)113k2023315k2024
Rezultat net (lei)41k2023146k2024
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2024 prescurtat 315.198 lei 145.891 lei 46,3% 2 201.380 lei 14.283 lei 187.097 lei
2023 prescurtat 113.428 lei 41.006 lei 36,2% 2 72.410 lei 31.204 lei 41.206 lei
Industria: CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată · 2024
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri92.911 lei269.232 lei 615.987 lei315.198 lei
Marjă netămediana industriei: 41,0% 46,3%

11.023 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL București S1 1.684.236.953 lei ⚔️ duel #2 SANADOR SRL București S1 789.453.614 lei ⚔️ duel #3 MED LIFE SA București S1 779.671.690 lei ⚔️ duel #4 FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL București S1 520.021.949 lei ⚔️ duel #5 DIAVERUM ROMANIA SRL București S1 472.132.902 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

ALMA PRODCOM SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CIOVICĂ MED S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CIOVICĂ MED S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Calea UNIRII 194, Craiova, Dolj
Nr. Reg. Com.: J16/1358/2023
CUI: 48359425

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CIOVICĂ MED S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CIOVICĂ MED S.R.L.?

În 2024, CIOVICĂ MED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 315.198 lei.

Ce profit a avut CIOVICĂ MED S.R.L.?

În 2024, CIOVICĂ MED S.R.L. a raportat un profit net de 145.891 lei.

Câți angajați are CIOVICĂ MED S.R.L.?

CIOVICĂ MED S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2024.

Unde este sediul CIOVICĂ MED S.R.L.?

Sediul social al CIOVICĂ MED S.R.L. este în Calea UNIRII 194, Craiova, Dolj.

Care este CUI-ul CIOVICĂ MED S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al CIOVICĂ MED S.R.L. este 48359425, iar numărul de la Registrul Comerțului este J16/1358/2023.

Este CIOVICĂ MED S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, CIOVICĂ MED S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CIOVICĂ MED S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii