AcasăTimișCAEN 8891ASIA KIDS S.R.L.

Profil de firmă

ASIA KIDS S.R.L.

CUI 48380435 · SRL · Reg. Com. J2023002427354 · Timișoara, Timiș · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2023002427354

📍 Bld Liviu Rebreanu 19, Timișoara

CAEN 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii

🏆 Vezi topul firmelor de activități de îngrijire zilnică pentru copii din Timiș

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
239.940 lei
▲ 46,8% vs anul precedent
Rezultat net
43.347 lei
▲ 440,8% vs anul precedent
Marjă netă
18,1%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+47%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, ASIA KIDS S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 239.940 lei, în creștere puternică (+46,8%) față de 2024.

Profitul net a fost de 43.347 lei, adică o marjă netă de 18,1% — peste mediana industriei (1,9%).

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 119.970 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 8891, 638 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,13%.

Cifra de afaceri (lei)35k2023163k2024240k2025
Rezultat net (lei)9720238k202443k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 239.940 lei 43.347 lei 18,1% 2 71.613 lei 19.954 lei 51.659 lei
2024 prescurtat 163.426 lei 8.015 lei 4,9% 2 20.282 lei 11.970 lei 8.312 lei
2023 prescurtat 35.372 lei 97 lei 0,3% 1 3.615 lei 3.318 lei 297 lei
Industria: CAEN 8891 — Activități de îngrijire zilnică pentru copii · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri89.500 lei220.128 lei 317.457 lei239.940 lei
Marjă netămediana industriei: 1,9% 18,1%

638 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CAMPUS DISCOVERY SRL Ilfov 5.536.495 lei ⚔️ duel #2 GLOBAL EDUCATION & CONSULTANCY SRL București S3 3.465.016 lei ⚔️ duel #3 CRESTEM IMPREUNA S.R.L. București S6 3.393.772 lei ⚔️ duel #4 FOREGROUND EDU S.R.L. Bistrița-Năsăud 3.218.647 lei ⚔️ duel #5 ABC DINO SRL București S3 2.609.975 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

ADRESS TRAVEL SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASIA KIDS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASIA KIDS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld Liviu Rebreanu 19, Timișoara, Timiș
Nr. Reg. Com.: J2023002427354
CUI: 48380435

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASIA KIDS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are ASIA KIDS S.R.L.?

În 2025, ASIA KIDS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 239.940 lei.

Ce profit a avut ASIA KIDS S.R.L.?

În 2025, ASIA KIDS S.R.L. a raportat un profit net de 43.347 lei.

Câți angajați are ASIA KIDS S.R.L.?

ASIA KIDS S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul ASIA KIDS S.R.L.?

Sediul social al ASIA KIDS S.R.L. este în Bld Liviu Rebreanu 19, Timișoara, Timiș.

Care este CUI-ul ASIA KIDS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ASIA KIDS S.R.L. este 48380435, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2023002427354.

Este ASIA KIDS S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, ASIA KIDS S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASIA KIDS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii