AcasăGalațiCAEN 4791CRISTALIS SALE S.R.L.

Profil de firmă

CRISTALIS SALE S.R.L.

CUI 48721036 · SRL · Reg. Com. J2023001346173 · Galați, Galați · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2023001346173

📍 Bld MILCOV 42, Galați

CAEN 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul prin intermediul... din Galați

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
135.800 lei
▲ 66,5% vs anul precedent
Rezultat net
-2.485 lei
▲ 94,9% vs anul precedent
Marjă netă
-1,8%
Angajați
1
▲ 0,0% vs anul precedent
E9/100
Scor de sănătate financiară

Risc ridicat

• Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc activele acționarilor.

• Pierdere netă în 2025.

• Pierderi în doi ani consecutivi.

• Datoriile depășesc activele totale.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+67%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, CRISTALIS SALE S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 135.800 lei, în creștere puternică (+66,5%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 2.485 lei în 2025.

⚠️ Pierderi în doi ani consecutivi — presiune reală pe continuitate.

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 135.800 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

⚠️ Capitaluri proprii negative — datoriile depășesc ce dețin acționarii; semnal de risc pentru parteneri și creditori.

⚠️ Datoriile depășesc activele totale raportate.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4791, 14.489 firme active).

Cifra de afaceri (lei)n/a202382k2024136k2025
Rezultat net (lei)-8k2023-49k2024-2k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 135.800 lei -2.485 lei -1,8% 1 81.849 lei 141.646 lei -59.797 lei
2024 prescurtat 81.553 lei -49.186 lei -60,3% 1 46.142 lei 103.455 lei -57.313 lei
2023 prescurtat -8.327 lei 1 18.997 lei 37.744 lei -8.127 lei
Industria: CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri24.594 lei134.105 lei 401.098 lei135.800 lei
Marjă netămediana industriei: 4,6% -1,8%

14.489 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 FLIP TECHNOLOGIES S.R.L. Brăila 485.693.316 lei ⚔️ duel #2 OLX ONLINE SERVICES SRL București S1 444.603.218 lei ⚔️ duel #3 FANPLACE IT S.R.L. Ilfov 297.797.367 lei ⚔️ duel #4 EURO PARTS DISTRIBUTION S.R.L. Ilfov 148.581.574 lei ⚔️ duel #5 TOPASPRO SRL Brașov 116.363.024 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

TINCASÎRB S.R.L.

ELECTRICAL SIDE I.C. S.R.L.

UNGUREANU SANDU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CRISTALIS SALE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CRISTALIS SALE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Bld MILCOV 42, Galați, Galați
Nr. Reg. Com.: J2023001346173
CUI: 48721036

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CRISTALIS SALE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CRISTALIS SALE S.R.L.?

În 2025, CRISTALIS SALE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 135.800 lei.

Ce profit a avut CRISTALIS SALE S.R.L.?

În 2025, CRISTALIS SALE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.485 lei.

Câți angajați are CRISTALIS SALE S.R.L.?

CRISTALIS SALE S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul CRISTALIS SALE S.R.L.?

Sediul social al CRISTALIS SALE S.R.L. este în Bld MILCOV 42, Galați, Galați.

Care este CUI-ul CRISTALIS SALE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al CRISTALIS SALE S.R.L. este 48721036, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2023001346173.

Este CRISTALIS SALE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, CRISTALIS SALE S.R.L. are un scor de sănătate financiară E din 5 (risc ridicat). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CRISTALIS SALE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii