AcasăBrașovCAEN 6810GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L.

Profil de firmă

GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L.

CUI 49175455 · SRL · Reg. Com. J8/3394/2023 · Brașov, Brașov

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J8/3394/2023

📍 Str. FÂNARULUI 2A, Brașov

CAEN 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

🏆 Vezi topul firmelor de cumpărarea și vânzarea de bunuri... din Brașov

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
270.805 lei
▲ 1258,9% vs anul precedent
Marjă netă
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Profitul net a fost de 270.805 lei.

Rezultat net (lei)-14k2023-23k2024271k2025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 270.805 lei 269.350 lei 35.218 lei 234.132 lei
2024 prescurtat -23.367 lei 1 995.694 lei 1.032.368 lei -36.674 lei
2023 prescurtat -14.307 lei 1 996.099 lei 1.009.406 lei -13.307 lei
Industria: CAEN 6810 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri24.162 lei133.860 lei 576.091 lei
Marjă netămediana industriei: 8,7%

1.562 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 AXELL CAPITAL ONE S.R.L. București S1 157.111.256 lei ⚔️ duel #2 WMC IMOB S.R.L. Ilfov 56.946.695 lei ⚔️ duel #3 NATURA IMPORT-EXPORT SRL Sibiu 53.059.997 lei ⚔️ duel #4 SATURN LAND SRL București S2 45.759.600 lei ⚔️ duel #5 SEE EXCLUSIVE DEVELOPMENT S.R.L. Ilfov 37.397.763 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

AGRISERV EUROPA MEAT SRL

ALTO SOLE CAR SRL

MONI ALBUM DESIGN S.R.L.

MIBLIOTEQ S.R.L.

GLOBAL MARINE SPACE S.R.L.

AGRISERV ACTIV SERVICES S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. FÂNARULUI 2A, Brașov, Brașov
Nr. Reg. Com.: J8/3394/2023
CUI: 49175455

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L.
Ce profit a avut GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L.?

În 2025, GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L. a raportat un profit net de 270.805 lei.

Unde este sediul GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L.?

Sediul social al GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L. este în Str. FÂNARULUI 2A, Brașov, Brașov.

Care este CUI-ul GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L. este 49175455, iar numărul de la Registrul Comerțului este J8/3394/2023.

Este GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru GLOBAL INVEST PROMOTION S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii