AcasăArgeșGARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L.

Profil de firmă

GARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L.

CUI 49389882 · SRL · Reg. Com. J3/80/2024 · Slatina, Argeș · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J3/80/2024

📍 Str. Bahna Rusului 31, Slatina

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești GARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

GARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. Bahna Rusului 31, Slatina, Argeș
Nr. Reg. Com.: J3/80/2024
CUI: 49389882

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre GARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L.
Unde este sediul GARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L.?

Sediul social al GARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L. este în Str. Bahna Rusului 31, Slatina, Argeș.

Care este CUI-ul GARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al GARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L. este 49389882, iar numărul de la Registrul Comerțului este J3/80/2024.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru GARAJ AUTO DOMNEȘTI S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii