AcasăHunedoaraCAEN 8559CREACTIV WORKS HUB S.R.L.

Profil de firmă

CREACTIV WORKS HUB S.R.L.

CUI 49872100 · SRL · Reg. Com. J20/504/2024 · Căstău, Hunedoara · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J20/504/2024

📍 CĂSTĂU 9, Căstău

CAEN 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

🏆 Vezi topul firmelor de alte forme de învățământ n.c.a. din Hunedoara

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
299.297 lei
▲ 6,1% vs anul precedent
Rezultat net
158.877 lei
▲ 12,8% vs anul precedent
Marjă netă
53,1%
Angajați
2
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, CREACTIV WORKS HUB S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 299.297 lei, în creștere moderată (+6,1%) față de 2024.

Profitul net a fost de 158.877 lei, adică o marjă netă de 53,1% — peste mediana industriei (17,2%).

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 149.648 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 8559, 7.512 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,01%.

Cifra de afaceri (lei)282k2024299k2025
Rezultat net (lei)141k2024159k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 299.297 lei 158.877 lei 53,1% 2 222.392 lei 63.395 lei 158.997 lei
2024 prescurtat 281.989 lei 140.899 lei 50,0% 2 232.110 lei 91.111 lei 140.999 lei
Industria: CAEN 8559 — Alte forme de învățământ n.c.a. · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri37.678 lei127.764 lei 287.531 lei299.297 lei
Marjă netămediana industriei: 17,2% 53,1%

7.512 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 SMIS TRAINING EXPERTS & CONSULTANTS S.R.L. București S1 34.577.338 lei ⚔️ duel #2 TREND CONSULT SRL București S1 25.705.693 lei ⚔️ duel #3 VOCEA PARINTILOR SRL București S3 23.793.336 lei ⚔️ duel #4 ASIT SERVICES SRL București S1 19.383.028 lei ⚔️ duel #5 VERUVIS EVOLUTION S.R.L. Constanța 15.302.752 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CREACTIV WORKS HUB S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CREACTIV WORKS HUB S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: CĂSTĂU 9, Căstău, Hunedoara
Nr. Reg. Com.: J20/504/2024
CUI: 49872100

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CREACTIV WORKS HUB S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CREACTIV WORKS HUB S.R.L.?

În 2025, CREACTIV WORKS HUB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 299.297 lei.

Ce profit a avut CREACTIV WORKS HUB S.R.L.?

În 2025, CREACTIV WORKS HUB S.R.L. a raportat un profit net de 158.877 lei.

Câți angajați are CREACTIV WORKS HUB S.R.L.?

CREACTIV WORKS HUB S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul CREACTIV WORKS HUB S.R.L.?

Sediul social al CREACTIV WORKS HUB S.R.L. este în CĂSTĂU 9, Căstău, Hunedoara.

Care este CUI-ul CREACTIV WORKS HUB S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al CREACTIV WORKS HUB S.R.L. este 49872100, iar numărul de la Registrul Comerțului este J20/504/2024.

Este CREACTIV WORKS HUB S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, CREACTIV WORKS HUB S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CREACTIV WORKS HUB S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii