AcasăSuceavaMACARIE MONTAGE BAU S.R.L.

Profil de firmă

MACARIE MONTAGE BAU S.R.L.

CUI 49903249 · SRL · Reg. Com. J33/700/2024 · Suceava, Suceava · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J33/700/2024

📍 Str. ANA IPĂTESCU 8, Suceava

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

VEVEVEURI SRL

INNOVACLINIC S.R.L.

ANVELOPE ATV S.R.L.

MELNECIUC ECATERINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MACARIE MONTAGE BAU S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MACARIE MONTAGE BAU S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. ANA IPĂTESCU 8, Suceava, Suceava
Nr. Reg. Com.: J33/700/2024
CUI: 49903249

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MACARIE MONTAGE BAU S.R.L.
Unde este sediul MACARIE MONTAGE BAU S.R.L.?

Sediul social al MACARIE MONTAGE BAU S.R.L. este în Str. ANA IPĂTESCU 8, Suceava, Suceava.

Care este CUI-ul MACARIE MONTAGE BAU S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MACARIE MONTAGE BAU S.R.L. este 49903249, iar numărul de la Registrul Comerțului este J33/700/2024.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MACARIE MONTAGE BAU S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii