AcasăOltCAEN 4120MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.

Profil de firmă

MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.

CUI 50013732 · SRL · Reg. Com. J28/396/2024 · Slatina, Olt · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J28/396/2024

📍 Str. ELENA DOAMNA 12, Slatina

CAEN 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

🏆 Vezi topul firmelor de lucrări de construcții a clădirilor... din Olt

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
2.296.189 lei
Rezultat net
2.094.372 lei
Marjă netă
91,2%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2024.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2024, MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 2.296.189 lei.

Profitul net a fost de 2.094.372 lei, adică o marjă netă de 91,2% — peste mediana industriei (8,3%).

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4120, 34.934 firme active).

Cifra de afaceri (lei)2,3 mil2024
Rezultat net (lei)2,1 mil2024
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2024 prescurtat 2.296.189 lei 2.094.372 lei 91,2% 2.622.345 lei 527.773 lei 2.094.572 lei
Industria: CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · 2024
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri86.545 lei276.555 lei 1.002.242 lei2.296.189 lei
Marjă netămediana industriei: 8,3% 91,2%

34.934 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 STRABAG SRL București S5 1.757.040.776 lei ⚔️ duel #2 BOG 'ART SRL București S1 1.137.446.195 lei ⚔️ duel #3 CON-A OPERATIONS S.R.L. Sibiu 700.973.131 lei ⚔️ duel #4 FRASINUL SRL Bistrița-Năsăud 695.541.590 lei ⚔️ duel #5 DESA ENGINEERING CONSTRUCTION S.R.L. Ilfov 663.713.252 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

FUDULU S.R.L.

MODERN STRUCTURE CONCEPT S.R.L.

CONTBOX MMA S.R.L.

STAN LOREDANA-MIHAELA PFA

MSC INDUSTRIAL YARD S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. ELENA DOAMNA 12, Slatina, Olt
Nr. Reg. Com.: J28/396/2024
CUI: 50013732

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.?

În 2024, MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.296.189 lei.

Ce profit a avut MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.?

În 2024, MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L. a raportat un profit net de 2.094.372 lei.

Unde este sediul MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.?

Sediul social al MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L. este în Str. ELENA DOAMNA 12, Slatina, Olt.

Care este CUI-ul MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L. este 50013732, iar numărul de la Registrul Comerțului este J28/396/2024.

Este MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MACHINERY INDUSTRIAL PLANTS S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii