AcasăTimișSTARK INDUSTRIE TRADE S.R.L.

Profil de firmă

STARK INDUSTRIE TRADE S.R.L.

CUI 50321198 · SRL · Reg. Com. J35/2623/2024 · Moșnița Nouă, Timiș · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J35/2623/2024

📍 Str. Ogorului 17, Moșnița Nouă

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești STARK INDUSTRIE TRADE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

STARK INDUSTRIE TRADE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. Ogorului 17, Moșnița Nouă, Timiș
Nr. Reg. Com.: J35/2623/2024
CUI: 50321198

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre STARK INDUSTRIE TRADE S.R.L.
Unde este sediul STARK INDUSTRIE TRADE S.R.L.?

Sediul social al STARK INDUSTRIE TRADE S.R.L. este în Str. Ogorului 17, Moșnița Nouă, Timiș.

Care este CUI-ul STARK INDUSTRIE TRADE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al STARK INDUSTRIE TRADE S.R.L. este 50321198, iar numărul de la Registrul Comerțului este J35/2623/2024.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru STARK INDUSTRIE TRADE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii