AcasăBacăuCAEN 4520AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L.

Profil de firmă

AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L.

CUI 50351679 · SRL · Reg. Com. J2024001116045 · Bacău, Bacău · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2024001116045

📍 Ale GHIOCEILOR 25, Bacău

CAEN 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

🏆 Vezi topul firmelor de întreținerea și repararea autovehiculelor din Bacău

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
123.196 lei
Rezultat net
7.663 lei
▲ 201,7% vs anul precedent
Marjă netă
6,2%
Angajați
A89/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Grad de îndatorare ridicat (99%).

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 123.196 lei.

Profitul net a fost de 7.663 lei, adică o marjă netă de 6,2% — peste mediana industriei (3,2%).

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 99% din active.

Cifra de afaceri (lei)n/a2024123k2025
Rezultat net (lei)-8k20248k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 123.196 lei 7.663 lei 6,2% 34.331 lei 34.000 lei 331 lei
2024 prescurtat -7.532 lei 32.650 lei 39.982 lei -7.332 lei
Industria: CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri74.150 lei202.160 lei 463.417 lei123.196 lei
Marjă netămediana industriei: 3,2% 6,2%

10.203 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL Timiș 293.368.005 lei ⚔️ duel #2 ASKO INTERNATIONAL SRL București S6 217.024.878 lei ⚔️ duel #3 ANDRA CAR INOVATION S.R.L. Ilfov 158.571.849 lei ⚔️ duel #4 RADBURG SOFT S.R.L. Suceava 140.198.601 lei ⚔️ duel #5 CASA AUTO VÂLCEA S.R.L. Vâlcea 125.636.104 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

CITOMI TRANS SRL

VICTORIA RELAX S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești AUTO MASTER REPARATII &...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Ale GHIOCEILOR 25, Bacău, Bacău
Nr. Reg. Com.: J2024001116045
CUI: 50351679

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L.
Ce cifră de afaceri are AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L.?

În 2025, AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 123.196 lei.

Ce profit a avut AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L.?

În 2025, AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L. a raportat un profit net de 7.663 lei.

Unde este sediul AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L.?

Sediul social al AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L. este în Ale GHIOCEILOR 25, Bacău, Bacău.

Care este CUI-ul AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L. este 50351679, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2024001116045.

Este AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru AUTO MASTER REPARATII & VOPSEA S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii