AcasăGalațiCAEN 4711LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.

Profil de firmă

LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.

CUI 50530518 · SRL · Reg. Com. J2024021348000 · Schela, Galați

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2024021348000

📍 Str Ion Creangă 35, Schela

CAEN 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul în magazine... din Galați

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
781.899 lei
▲ 452,1% vs anul precedent
Rezultat net
-688 lei
▼ 113,1% vs anul precedent
Marjă netă
-0,1%
Angajați
3
▲ 50,0% vs anul precedent
B74/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Pierdere netă în 2025.

• Grad de îndatorare ridicat (97%).

✓ Cifră de afaceri în creștere (+452%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 781.899 lei, în creștere puternică (+452,1%) față de 2024.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 688 lei în 2025.

Echipa numără 3 angajați, iar fiecare generează în medie 260.633 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 97% din active.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4711, 32.097 firme active).

Cifra de afaceri (lei)142k2024782k2025
Rezultat net (lei)5k2024-6882025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 781.899 lei -688 lei -0,1% 3 156.662 lei 151.886 lei 4.776 lei
2024 prescurtat 141.614 lei 5.264 lei 3,7% 2 110.159 lei 104.695 lei 5.464 lei
Industria: CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri111.374 lei295.540 lei 944.281 lei781.899 lei
Marjă netămediana industriei: 2,2% -0,1%

32.097 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LIDL DISCOUNT SRL București S1 26.659.588.782 lei ⚔️ duel #2 KAUFLAND ROMANIA SCS București S2 20.972.574.034 lei ⚔️ duel #3 PROFI ROM FOOD SRL Timiș 14.479.515.071 lei ⚔️ duel #4 CARREFOUR ROMANIA SA București S2 14.184.125.247 lei ⚔️ duel #5 MEGA IMAGE SRL București S6 12.256.333.315 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

COSMETICĂ AUTO DETAILING GARAGE S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str Ion Creangă 35, Schela, Galați
Nr. Reg. Com.: J2024021348000
CUI: 50530518

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.
Ce cifră de afaceri are LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.?

În 2025, LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 781.899 lei.

Ce profit a avut LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.?

În 2025, LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. a raportat o pierdere netă de 688 lei.

Câți angajați are LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.?

LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. avea 3 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.?

Sediul social al LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. este în Str Ion Creangă 35, Schela, Galați.

Care este CUI-ul LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. este 50530518, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2024021348000.

Este LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru LA MARKET MAGAZIN ALIMENTAR S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii