AcasăBucurești S1CAEN 9130PATRIMONIU ART S.R.L.

Profil de firmă

PATRIMONIU ART S.R.L.

CUI 50595010 · SRL · Reg. Com. J2024024886000 · București, București S1

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2024024886000

📍 Str PIAȚA AMZEI 5, București

CAEN 9130

🏆 Vezi topul firmelor de caen 9130 din București S1

plătitor TVA #37 în industria sa

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
93.504 lei
▲ 750,0% vs anul precedent
Rezultat net
57.281 lei
▲ 718,1% vs anul precedent
Marjă netă
61,3%
Angajați
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+750%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, PATRIMONIU ART S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 93.504 lei, în creștere puternică (+750,0%) față de 2024.

Profitul net a fost de 57.281 lei, adică o marjă netă de 61,3% — peste mediana industriei (10,6%).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,14%.

Cifra de afaceri (lei)11k202494k2025
Rezultat net (lei)7k202457k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 93.504 lei 57.281 lei 61,3% 101.040 lei 43.566 lei 57.521 lei
2024 prescurtat 11.000 lei 7.002 lei 63,7% 10.933 lei 3.731 lei 7.202 lei
Industria: CAEN 9130 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri88.500 lei241.826 lei 992.665 lei93.504 lei
Marjă netămediana industriei: 10,6% 61,3%

50 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 LINEST GRUP SRL Vâlcea 22.247.585 lei ⚔️ duel #2 HESTER - ART SRL București S1 10.354.648 lei ⚔️ duel #3 ALLEVO AEDIFICIA S.R.L. București S2 7.534.685 lei ⚔️ duel #4 AVG CONSTECH S.R.L. Timiș 5.307.220 lei ⚔️ duel #5 DUCT SRL București S1 2.860.357 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

RECOROM DOROBANTI SA

AA ESTATE SRL

CAROL FOTO STUDIO SRL

MARCO POLO C.E.E. SRL

AI ART DECO STUDIO SRL

THE PILATES STUDIO S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești PATRIMONIU ART S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PATRIMONIU ART S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str PIAȚA AMZEI 5, București, București S1
Nr. Reg. Com.: J2024024886000
CUI: 50595010

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PATRIMONIU ART S.R.L.
Ce cifră de afaceri are PATRIMONIU ART S.R.L.?

În 2025, PATRIMONIU ART S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 93.504 lei.

Ce profit a avut PATRIMONIU ART S.R.L.?

În 2025, PATRIMONIU ART S.R.L. a raportat un profit net de 57.281 lei.

Unde este sediul PATRIMONIU ART S.R.L.?

Sediul social al PATRIMONIU ART S.R.L. este în Str PIAȚA AMZEI 5, București, București S1.

Care este CUI-ul PATRIMONIU ART S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al PATRIMONIU ART S.R.L. este 50595010, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2024024886000.

Este PATRIMONIU ART S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, PATRIMONIU ART S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PATRIMONIU ART S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii