AcasăIașiCAEN 4791SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.

Profil de firmă

SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.

CUI 51025751 · SRL · Reg. Com. J2024048604004 · Iași, Iași · din 2024

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2024048604004

📍 Str PARCULUI 24, Iași

CAEN 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul prin intermediul... din Iași

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
309.908 lei
Rezultat net
65.179 lei
▲ 12103,5% vs anul precedent
Marjă netă
21,0%
Angajați
2
▲ 100,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, SPECTACOLE IASI ONL S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 309.908 lei.

Profitul net a fost de 65.179 lei, adică o marjă netă de 21,0% — peste mediana industriei (4,6%).

Echipa numără 2 angajați, iar fiecare generează în medie 154.954 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4791, 14.489 firme active).

Cifra de afaceri (lei)n/a2024310k2025
Rezultat net (lei)-543202465k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 309.908 lei 65.179 lei 21,0% 2 314.906 lei 249.270 lei 65.636 lei
2024 prescurtat -543 lei 1 872 lei 415 lei 457 lei
Industria: CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri24.594 lei134.105 lei 401.098 lei309.908 lei
Marjă netămediana industriei: 4,6% 21,0%

14.489 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 FLIP TECHNOLOGIES S.R.L. Brăila 485.693.316 lei ⚔️ duel #2 OLX ONLINE SERVICES SRL București S1 444.603.218 lei ⚔️ duel #3 FANPLACE IT S.R.L. Ilfov 297.797.367 lei ⚔️ duel #4 EURO PARTS DISTRIBUTION S.R.L. Ilfov 148.581.574 lei ⚔️ duel #5 TOPASPRO SRL Brașov 116.363.024 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

ARGHIR TIBERIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str PARCULUI 24, Iași, Iași
Nr. Reg. Com.: J2024048604004
CUI: 51025751

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.?

În 2025, SPECTACOLE IASI ONL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 309.908 lei.

Ce profit a avut SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.?

În 2025, SPECTACOLE IASI ONL S.R.L. a raportat un profit net de 65.179 lei.

Câți angajați are SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.?

SPECTACOLE IASI ONL S.R.L. avea 2 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.?

Sediul social al SPECTACOLE IASI ONL S.R.L. este în Str PARCULUI 24, Iași, Iași.

Care este CUI-ul SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al SPECTACOLE IASI ONL S.R.L. este 51025751, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2024048604004.

Este SPECTACOLE IASI ONL S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, SPECTACOLE IASI ONL S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SPECTACOLE IASI ONL S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii