AcasăTimișCAEN 6831STARBRIGHT INVEST S.R.L.

Profil de firmă

STARBRIGHT INVEST S.R.L.

CUI 51081530 · SRL · Reg. Com. J2024051534000 · Timișoara, Timiș

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2024051534000

📍 Str DIVIZIA 9 CAVALERIE 61, Timișoara

CAEN 6831 Agenții imobiliare

🏆 Vezi topul firmelor de agenții imobiliare din Timiș

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
202.622 lei
Rezultat net
130.002 lei
Marjă netă
64,2%
Angajați
1
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, STARBRIGHT INVEST S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 202.622 lei.

Profitul net a fost de 130.002 lei, adică o marjă netă de 64,2% — peste mediana industriei (16,5%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 202.622 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 6831, 6.106 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,01%.

Cifra de afaceri (lei)203k2025
Rezultat net (lei)130k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 202.622 lei 130.002 lei 64,2% 1 156.956 lei 26.754 lei 130.202 lei
Industria: CAEN 6831 — Agenții imobiliare · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri31.416 lei96.395 lei 241.457 lei202.622 lei
Marjă netămediana industriei: 16,5% 64,2%

6.106 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 CBRE REAL ESTATE CONSULTANCY SRL București S1 96.580.421 lei ⚔️ duel #2 ECHINOX PROPERTY SERVICES SRL București S1 56.299.415 lei ⚔️ duel #3 NEW GRANDE CONSTRUCT S.R.L. Ilfov 37.769.726 lei ⚔️ duel #4 NORTH BUCHAREST MARKETING S.R.L. București S1 34.633.759 lei ⚔️ duel #5 BLITZ NETWORK S.A. Cluj 29.266.647 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

BODZSAR CRISTIAN - ȘTEFAN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

ORTOKINETICA TIMISOARA S.R.L.

BRP TECH INNOVATION S.R.L.

CIOBU PARTENIE DAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

IACOBESCU MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

TRANCĂ I NICOLETA-TITIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești STARBRIGHT INVEST S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

STARBRIGHT INVEST S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str DIVIZIA 9 CAVALERIE 61, Timișoara, Timiș
Nr. Reg. Com.: J2024051534000
CUI: 51081530

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre STARBRIGHT INVEST S.R.L.
Ce cifră de afaceri are STARBRIGHT INVEST S.R.L.?

În 2025, STARBRIGHT INVEST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 202.622 lei.

Ce profit a avut STARBRIGHT INVEST S.R.L.?

În 2025, STARBRIGHT INVEST S.R.L. a raportat un profit net de 130.002 lei.

Câți angajați are STARBRIGHT INVEST S.R.L.?

STARBRIGHT INVEST S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul STARBRIGHT INVEST S.R.L.?

Sediul social al STARBRIGHT INVEST S.R.L. este în Str DIVIZIA 9 CAVALERIE 61, Timișoara, Timiș.

Care este CUI-ul STARBRIGHT INVEST S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al STARBRIGHT INVEST S.R.L. este 51081530, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2024051534000.

Este STARBRIGHT INVEST S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, STARBRIGHT INVEST S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru STARBRIGHT INVEST S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii