AcasăGiurgiuCAEN 4782GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L.

Profil de firmă

GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L.

CUI 51127212 · SRL · Reg. Com. J2025001942009 · Trestieni, Giurgiu · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2025001942009

📍 Str Deleni 872, Trestieni

CAEN 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

🏆 Vezi topul firmelor de comerț cu amănuntul al textilelor,... din Giurgiu

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
Rezultat net
12 lei
Marjă netă
Angajați
A89/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Grad de îndatorare ridicat (92%).

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

Profitul net a fost de 12 lei.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 92% din active.

Rezultat net (lei)122025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 12 lei 2.591 lei 2.379 lei 212 lei
Industria: CAEN 4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri72.379 lei258.771 lei 953.465 lei
Marjă netămediana industriei: 3,0%

2.565 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 UTB SHOP S.R.L. Arad 162.510.700 lei ⚔️ duel #2 AUTOBON PARTS & TYRES SRL Argeș 67.089.380 lei ⚔️ duel #3 KARMA CRIMPEX SRL București S1 50.801.490 lei ⚔️ duel #4 ADI-GABI SRL Suceava 43.365.085 lei ⚔️ duel #5 V & M INTERNATIONAL SHOP SRL Iași 41.480.263 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

LUK AUTO ITP S.R.L.

AUTOZONE ITP S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str Deleni 872, Trestieni, Giurgiu
Nr. Reg. Com.: J2025001942009
CUI: 51127212

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L.
Ce profit a avut GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L.?

În 2025, GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L. a raportat un profit net de 12 lei.

Unde este sediul GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L.?

Sediul social al GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L. este în Str Deleni 872, Trestieni, Giurgiu.

Care este CUI-ul GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L. este 51127212, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2025001942009.

Este GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru GLOBAL PARTS AUTOMOTIVE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii