AcasăArgeșBELLA FOTO DESIGN S.R.L.

Profil de firmă

BELLA FOTO DESIGN S.R.L.

CUI 51274370 · SRL · Reg. Com. J2025009782009 · Boteni, Argeș

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2025009782009

📍 666, Boteni

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

DANCOS GALAXY TRANS SRL

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BELLA FOTO DESIGN S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BELLA FOTO DESIGN S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: 666, Boteni, Argeș
Nr. Reg. Com.: J2025009782009
CUI: 51274370

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BELLA FOTO DESIGN S.R.L.
Unde este sediul BELLA FOTO DESIGN S.R.L.?

Sediul social al BELLA FOTO DESIGN S.R.L. este în 666, Boteni, Argeș.

Care este CUI-ul BELLA FOTO DESIGN S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BELLA FOTO DESIGN S.R.L. este 51274370, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2025009782009.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BELLA FOTO DESIGN S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii