AcasăIașiCAEN 4933RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Profil de firmă

RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

CUI 51394422 · SRL · Reg. Com. J2025015702008 · Iași, Iași

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2025015702008

📍 Str MORILOR 5, Iași

CAEN 4933

🏆 Vezi topul firmelor de caen 4933 din Iași

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
74.780 lei
Rezultat net
2.659 lei
Marjă netă
3,6%
Angajați
A89/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Grad de îndatorare ridicat (89%).

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a realizat o cifră de afaceri de 74.780 lei.

Profitul net a fost de 2.659 lei, adică o marjă netă de 3,6%.

Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 89% din active.

Firma se situează peste mediana industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 4933, 4.609 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,01%.

Cifra de afaceri (lei)75k2025
Rezultat net (lei)3k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 74.780 lei 2.659 lei 3,6% 23.312 lei 20.653 lei 2.659 lei
Industria: CAEN 4933 · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri22.328 lei54.673 lei 117.907 lei74.780 lei
Marjă netămediana industriei: 2,7% 3,6%

4.609 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 SUD DRIVE S.R.L. Dolj 6.166.939 lei ⚔️ duel #2 MM DIGITAL WORLD S.R.L. Ilfov 5.590.204 lei ⚔️ duel #3 CRENICEAN SAMY S.R.L. Caraș-Severin 5.351.861 lei ⚔️ duel #4 DESIREE FLET BUSINESS S.R.L. Ilfov 5.143.568 lei ⚔️ duel #5 WRA TRANS SERVICES S.R.L. Ilfov 4.713.588 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Formă juridică: SRL
Sediu: Str MORILOR 5, Iași, Iași
Nr. Reg. Com.: J2025015702008
CUI: 51394422

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU...
Ce cifră de afaceri are RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

În 2025, RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a avut o cifră de afaceri de 74.780 lei.

Ce profit a avut RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

În 2025, RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat un profit net de 2.659 lei.

Unde este sediul RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Sediul social al RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este în Str MORILOR 5, Iași, Iași.

Care este CUI-ul RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

CUI-ul (codul fiscal) al RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este 51394422, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2025015702008.

Este RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru RIDE FLOW.RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii