AcasăClujCAEN 2932MOTORLAND HOUSE S.R.L.

Profil de firmă

MOTORLAND HOUSE S.R.L.

CUI 51770705 · SRL · Reg. Com. J2025033453001 · Cluj-Napoca, Cluj

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2025033453001

📍 Str BEIUȘULUI 72, Cluj-Napoca

CAEN 2932 Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule

🏆 Vezi topul firmelor de fabricarea altor piese și accesorii... din Cluj

plătitor TVA

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
290.682 lei
Rezultat net
82.677 lei
Marjă netă
28,4%
Angajați
1
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, MOTORLAND HOUSE S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 290.682 lei.

Profitul net a fost de 82.677 lei, adică o marjă netă de 28,4% — peste mediana industriei (2,6%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 290.682 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)291k2025
Rezultat net (lei)83k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 290.682 lei 82.677 lei 28,4% 1 91.915 lei 9.038 lei 82.877 lei
Industria: CAEN 2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru... · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri306.087 lei6.219.772 lei 67.348.675 lei290.682 lei
Marjă netămediana industriei: 2,6% 28,4%

254 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 AUTOLIV ROMANIA SRL Brașov 6.155.693.366 lei ⚔️ duel #2 HORSE ROMANIA S.A. Argeș 5.464.663.956 lei ⚔️ duel #3 JOYSON SAFETY SYSTEMS ARAD S.R.L. Arad 3.036.898.445 lei ⚔️ duel #4 PUREM ORADEA S.R.L. Bihor 2.249.147.837 lei ⚔️ duel #5 PHINIA DELPHI ROMANIA S.R.L. Iași 1.778.205.901 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MOTORLAND HOUSE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MOTORLAND HOUSE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str BEIUȘULUI 72, Cluj-Napoca, Cluj
Nr. Reg. Com.: J2025033453001
CUI: 51770705

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MOTORLAND HOUSE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MOTORLAND HOUSE S.R.L.?

În 2025, MOTORLAND HOUSE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 290.682 lei.

Ce profit a avut MOTORLAND HOUSE S.R.L.?

În 2025, MOTORLAND HOUSE S.R.L. a raportat un profit net de 82.677 lei.

Câți angajați are MOTORLAND HOUSE S.R.L.?

MOTORLAND HOUSE S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul MOTORLAND HOUSE S.R.L.?

Sediul social al MOTORLAND HOUSE S.R.L. este în Str BEIUȘULUI 72, Cluj-Napoca, Cluj.

Care este CUI-ul MOTORLAND HOUSE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MOTORLAND HOUSE S.R.L. este 51770705, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2025033453001.

Este MOTORLAND HOUSE S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MOTORLAND HOUSE S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MOTORLAND HOUSE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii