AcasăIalomițaSOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA

Profil de firmă

SOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA

CUI 5210011 · Ciulnița, Ialomița · din 2009

📍 Ciulnița, Ciulnița

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

SOCIETATEA AGRICOLA FLORA - CIULNITA

SOCIETATEA AGRICOLA IRIS POIANA

SOC. AGRICOLA 22 DECEMBRIE CIULNITA

SOCIETATEA CIVILA STEPA

PAROHIA CIULNITA

CLUBUL SPORTIV COLUMBOFIL PALOMA - AS

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești SOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

SOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA
Sediu: Ciulnița, Ciulnița, Ialomița
CUI: 5210011

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre SOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA
Unde este sediul SOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA?

Sediul social al SOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA este în Ciulnița, Ciulnița, Ialomița.

Care este CUI-ul SOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA?

CUI-ul (codul fiscal) al SOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA este 5210011.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru SOC.AGRICOLA "UNIREA" POIANA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii