AcasăBacăuMONDO BARBER TRADE S.R.L.

Profil de firmă

MONDO BARBER TRADE S.R.L.

CUI 52529676 · SRL · Reg. Com. J2025071112005 · Bacău, Bacău · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2025071112005

📍 Str CIPRIAN PORUMBESCU 51 C, Bacău

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești MONDO BARBER TRADE S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MONDO BARBER TRADE S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str CIPRIAN PORUMBESCU 51 C, Bacău, Bacău
Nr. Reg. Com.: J2025071112005
CUI: 52529676

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MONDO BARBER TRADE S.R.L.
Unde este sediul MONDO BARBER TRADE S.R.L.?

Sediul social al MONDO BARBER TRADE S.R.L. este în Str CIPRIAN PORUMBESCU 51 C, Bacău, Bacău.

Care este CUI-ul MONDO BARBER TRADE S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al MONDO BARBER TRADE S.R.L. este 52529676, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2025071112005.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MONDO BARBER TRADE S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii