AcasăCaraș-SeverinFASHION MONICA HASAN S.R.L.

Profil de firmă

FASHION MONICA HASAN S.R.L.

CUI 52557935 · SRL · Reg. Com. J2025072527006 · Caransebeș, Caraș-Severin · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2025072527006

📍 Str TEIULUI 9, Caransebeș

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești FASHION MONICA HASAN S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

FASHION MONICA HASAN S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str TEIULUI 9, Caransebeș, Caraș-Severin
Nr. Reg. Com.: J2025072527006
CUI: 52557935

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre FASHION MONICA HASAN S.R.L.
Unde este sediul FASHION MONICA HASAN S.R.L.?

Sediul social al FASHION MONICA HASAN S.R.L. este în Str TEIULUI 9, Caransebeș, Caraș-Severin.

Care este CUI-ul FASHION MONICA HASAN S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al FASHION MONICA HASAN S.R.L. este 52557935, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2025072527006.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru FASHION MONICA HASAN S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii