AcasăSatu MareCAEN 5630ORION COCKTAIL BAR S.R.L.

Profil de firmă

ORION COCKTAIL BAR S.R.L.

CUI 52700783 · SRL · Reg. Com. J2025078734002 · Satu Mare, Satu Mare · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2025078734002

📍 Str BOBOCULUI, Satu Mare

CAEN 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

🏆 Vezi topul firmelor de baruri și alte activități de servire... din Satu Mare

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
0 lei
Rezultat net
-19 lei
Marjă netă
Angajați
B77/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară bună

• Pierdere netă în 2025.

• Fără activitate raportată (cifră de afaceri și angajați zero).

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, firma nu a raportat cifră de afaceri — posibil fără activitate.

Firma a înregistrat o pierdere netă de 19 lei în 2025.

Cifra de afaceri (lei)02025
Rezultat net (lei)-192025
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 0 lei -19 lei 854 lei 373 lei 481 lei
Industria: CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri71.752 lei205.513 lei 431.245 lei0 lei
Marjă netămediana industriei: 1,6%

7.663 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 AMREST COFFEE SRL București S1 198.608.961 lei ⚔️ duel #2 HH OPERATIONS S.R.L. București S1 57.671.850 lei ⚔️ duel #3 EXPRESION C & M SRL București S1 51.002.496 lei ⚔️ duel #4 HIGH ENTERTAINMENT CONCEPT SRL Argeș 37.997.195 lei ⚔️ duel #5 ARCADE CAFE SRL București S1 32.800.616 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

SEROTI BREND SRL

PASCAN NOVA SRL

POP VALENTINA ELIZA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CHINDRIȘ MARIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

MIRIAM DAVID FURNITURE S.R.L.

BETONA TECHNOLOGIES S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ORION COCKTAIL BAR S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ORION COCKTAIL BAR S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str BOBOCULUI, Satu Mare, Satu Mare
Nr. Reg. Com.: J2025078734002
CUI: 52700783

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ORION COCKTAIL BAR S.R.L.
Ce cifră de afaceri are ORION COCKTAIL BAR S.R.L.?

În 2025, ORION COCKTAIL BAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 lei.

Ce profit a avut ORION COCKTAIL BAR S.R.L.?

În 2025, ORION COCKTAIL BAR S.R.L. a raportat o pierdere netă de 19 lei.

Unde este sediul ORION COCKTAIL BAR S.R.L.?

Sediul social al ORION COCKTAIL BAR S.R.L. este în Str BOBOCULUI, Satu Mare, Satu Mare.

Care este CUI-ul ORION COCKTAIL BAR S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ORION COCKTAIL BAR S.R.L. este 52700783, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2025078734002.

Este ORION COCKTAIL BAR S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, ORION COCKTAIL BAR S.R.L. are un scor de sănătate financiară B din 5 (sănătate financiară bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ORION COCKTAIL BAR S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii