AcasăDoljTUDO MARKET S.R.L.

Profil de firmă

TUDO MARKET S.R.L.

CUI 53903727 · SRL · Reg. Com. J2026009274006 · Craiova, Dolj · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2026009274006

📍 Str Fulger 109, Craiova

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești TUDO MARKET S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

TUDO MARKET S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str Fulger 109, Craiova, Dolj
Nr. Reg. Com.: J2026009274006
CUI: 53903727

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre TUDO MARKET S.R.L.
Unde este sediul TUDO MARKET S.R.L.?

Sediul social al TUDO MARKET S.R.L. este în Str Fulger 109, Craiova, Dolj.

Care este CUI-ul TUDO MARKET S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al TUDO MARKET S.R.L. este 53903727, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2026009274006.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru TUDO MARKET S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii