AcasăSibiuROTE ROS EUROINTERN S.R.L.

Profil de firmă

ROTE ROS EUROINTERN S.R.L.

CUI 53999854 · SRL · Reg. Com. J2026011275000 · Cisnădie, Sibiu · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2026011275000

📍 Str Argintului 19 a, Cisnădie

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ROTE ROS EUROINTERN S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ROTE ROS EUROINTERN S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str Argintului 19 a, Cisnădie, Sibiu
Nr. Reg. Com.: J2026011275000
CUI: 53999854

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ROTE ROS EUROINTERN S.R.L.
Unde este sediul ROTE ROS EUROINTERN S.R.L.?

Sediul social al ROTE ROS EUROINTERN S.R.L. este în Str Argintului 19 a, Cisnădie, Sibiu.

Care este CUI-ul ROTE ROS EUROINTERN S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al ROTE ROS EUROINTERN S.R.L. este 53999854, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2026011275000.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ROTE ROS EUROINTERN S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii