AcasăNeamțBORTOȘ I. DIANA-MARIA AGENT DE ASIGURARI

Profil de firmă

BORTOȘ I. DIANA-MARIA AGENT DE ASIGURARI

CUI 54463071 · Roman, Neamț · din 2026

📍 Str. Ecaterina Teodoroiu, Roman

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

MURARIU IULIANA CECILIA - PERSOANĂ FIZICĂ

CABINET DE AVOCAT - IACOB ȘTEFAN-GRAȚIAN

CREȚU MARIA - PERSOANĂ FIZICĂ

CRISTIAN DORINA - PERSOANĂ FIZICĂ

BIROU CONTABIL AUTORIZAT ANTON LIDIA

PLEȘCAN NECULAI - EXPERT TEHNIC JUDICIAR

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BORTOȘ I. DIANA-MARIA...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BORTOȘ I. DIANA-MARIA AGENT DE ASIGURARI
Sediu: Str. Ecaterina Teodoroiu, Roman, Neamț
CUI: 54463071

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BORTOȘ I. DIANA-MARIA AGENT DE...
Unde este sediul BORTOȘ I. DIANA-MARIA AGENT DE ASIGURARI?

Sediul social al BORTOȘ I. DIANA-MARIA AGENT DE ASIGURARI este în Str. Ecaterina Teodoroiu, Roman, Neamț.

Care este CUI-ul BORTOȘ I. DIANA-MARIA AGENT DE ASIGURARI?

CUI-ul (codul fiscal) al BORTOȘ I. DIANA-MARIA AGENT DE ASIGURARI este 54463071.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BORTOȘ I. DIANA-MARIA AGENT DE ASIGURARI

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii