AcasăSTOICA STELUTA PERSOANA FIZICA

Profil de firmă

STOICA STELUTA PERSOANA FIZICA

CUI 5837739 · PF · Reg. Com. F08/127/1994 · din 1994

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F08/127/1994

📍 STR. LIVIU BABES 6, Municipiul Braşov

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

BUCUR RAMONA ANCA ASOCIATIE FAMILIALA

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești STOICA STELUTA PERSOANA FIZICA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

STOICA STELUTA PERSOANA FIZICA
Formă juridică: PF
Sediu: STR. LIVIU BABES 6, Municipiul Braşov
Nr. Reg. Com.: F08/127/1994
CUI: 5837739

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre STOICA STELUTA PERSOANA FIZICA
Unde este sediul STOICA STELUTA PERSOANA FIZICA?

Sediul social al STOICA STELUTA PERSOANA FIZICA este în STR. LIVIU BABES 6, Municipiul Braşov.

Care este CUI-ul STOICA STELUTA PERSOANA FIZICA?

CUI-ul (codul fiscal) al STOICA STELUTA PERSOANA FIZICA este 5837739, iar numărul de la Registrul Comerțului este F08/127/1994.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru STOICA STELUTA PERSOANA FIZICA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii