AcasăCHIRU MARIA PERSOANA FIZICA

Profil de firmă

CHIRU MARIA PERSOANA FIZICA

CUI 7717887 · PF · Reg. Com. F08/155/1995 · din 1995

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.F08/155/1995

📍 Str. CIUCAS 4, Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CHIRU MARIA PERSOANA FIZICA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CHIRU MARIA PERSOANA FIZICA
Formă juridică: PF
Sediu: Str. CIUCAS 4, Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti
Nr. Reg. Com.: F08/155/1995
CUI: 7717887

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CHIRU MARIA PERSOANA FIZICA
Unde este sediul CHIRU MARIA PERSOANA FIZICA?

Sediul social al CHIRU MARIA PERSOANA FIZICA este în Str. CIUCAS 4, Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti.

Care este CUI-ul CHIRU MARIA PERSOANA FIZICA?

CUI-ul (codul fiscal) al CHIRU MARIA PERSOANA FIZICA este 7717887, iar numărul de la Registrul Comerțului este F08/155/1995.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CHIRU MARIA PERSOANA FIZICA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii