AcasăHunedoaraASOCIATIA SPORTIVA GALA

Profil de firmă

ASOCIATIA SPORTIVA GALA

CUI 7773682 · DEVA, Hunedoara · din 1995

📍 BD.DECEBAL, DEVA

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

ASOCIATIA DE LOCATARI NR.119

CABINET INDIVIDUAL AVOCAT COZMA LUCIA

ORGANIZATIA PENTRU TINERET PHOENIX

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ASOCIATIA SPORTIVA GALA? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ASOCIATIA SPORTIVA GALA
Sediu: BD.DECEBAL, DEVA, Hunedoara
CUI: 7773682

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ASOCIATIA SPORTIVA GALA
Unde este sediul ASOCIATIA SPORTIVA GALA?

Sediul social al ASOCIATIA SPORTIVA GALA este în BD.DECEBAL, DEVA, Hunedoara.

Care este CUI-ul ASOCIATIA SPORTIVA GALA?

CUI-ul (codul fiscal) al ASOCIATIA SPORTIVA GALA este 7773682.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ASOCIATIA SPORTIVA GALA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii