AcasăNeamțPAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI

Profil de firmă

PAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI

CUI 8103214 · Nisiporești, Neamț · din 2019

📍 Nisiporești, Nisiporești

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

LICEUL TEHNOLOGIC NISIPORESTI COM. BOTESTI

CONGREGATIA " COMPANIA MAICII DOMNULUI "

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești PAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

PAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI
Sediu: Nisiporești, Nisiporești, Neamț
CUI: 8103214

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre PAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI
Unde este sediul PAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI?

Sediul social al PAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI este în Nisiporești, Nisiporești, Neamț.

Care este CUI-ul PAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI?

CUI-ul (codul fiscal) al PAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI este 8103214.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru PAROHIA ROMANO CATOLICA NISIPORESTI

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii