AcasăHunedoaraORGANIZARIA RELIGIOASA MARTORII LUI IEHOVA

Profil de firmă

ORGANIZARIA RELIGIOASA MARTORII LUI IEHOVA

CUI 8317692 · BRAD, Hunedoara · din 1996

📍 SPITALULUI 12, BRAD

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești ORGANIZARIA RELIGIOASA...? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

ORGANIZARIA RELIGIOASA MARTORII LUI IEHOVA
Sediu: SPITALULUI 12, BRAD, Hunedoara
CUI: 8317692

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre ORGANIZARIA RELIGIOASA...
Unde este sediul ORGANIZARIA RELIGIOASA MARTORII LUI IEHOVA?

Sediul social al ORGANIZARIA RELIGIOASA MARTORII LUI IEHOVA este în SPITALULUI 12, BRAD, Hunedoara.

Care este CUI-ul ORGANIZARIA RELIGIOASA MARTORII LUI IEHOVA?

CUI-ul (codul fiscal) al ORGANIZARIA RELIGIOASA MARTORII LUI IEHOVA este 8317692.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru ORGANIZARIA RELIGIOASA MARTORII LUI IEHOVA

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii